22 Kasım 2016 Salı

hadi ben kaçtım.

biraz kırgın olduğum doğrudur. genel olarak insanları kıramamamdan dolayı, dönüp baktığımda çok fazla kırıldığımı görüyorum. şu güne kadar yaptıklarım, yapacaklarım zaten beni ben yapan şeyler. ama beni ben yapan şeyler bana zarar vermeye başladığında her şeyin çok ta yolunda olmadığını farkediyorum. 

Evet bu ara biraz bunaldığım doğru. herkeste olan şeyler buna sebep çok olay bir durum yok. herkes dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanarken, yaptıklarımdan ötürü her şeyi benden beklerken, bir kere olsun dönüp bakmazlar kendilerine.. her şeye evet dediğinizde ve sadece 1 kez hayır dediğinizde yaşayacağınız durumdur bu. 

Nasıl olduğunuz, ne yaşadığınız, nasıl hissettiğiniz çok ta dikkat çeken bir konu değildir. her şeye yetişmeye çalışmak, heryerde olmaya çalışmak..

neyse bigün konuşma gücünü kendimde bulursam yazmak yerine bunu tercih edeceğim. 

siz iyi olun da başka ihsan istemez.

öperim.2 yorum:

 1. Hey! Bigeo!
  Evet'ler geliştiricidi, Hayır'lar düşündürücüdür her zaman. Hayır duyan taraftaysam, yeni bir yol aramayı öğreniyorum. Evet duyarsam da bunu bana söyleyene güvenip tüm işleri ya da görevleri devredebilirim. O dengenin oluşabilmesinde hepimiz zorlanıyoruz. bu durumlar kolay değil biliyorum. Kendini ekstra üzmemek için, bu olayı sanki başkası yaşıyormuş gibi bakıp belki bir adım geriden üstten alttan, merkezden değil, değerlendirmeni dilerim. Ben böyle çıkabiliyorum işin içinden... Severim seni. Sen de iyi ol... <3
  G.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hey Gözdecaan! iyi ki varsın. dengeleri kurmaya çalışmak biraz yorucu, çünkü bunu kendine tek dert eden benim sanırım :) diğer açılardan değerlendireceğim dediğin gibi <3

   Sil